• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Інформація про заклад

До возз’єднання Закарпаття з Україною в селі Кострино була початкова школа, яка була розміщена на території сучасного будинку вчителів. Після визволення краю від німецько-фашистських військ на базі початкової школи була організована школа-семирічка, у якій навчалися діти з навколишніх сіл: Княгині, Солі , навіть з Лютої. Так було до 1946 року. Згодом для користування школі було надано приміщення колишньої жандармерії.

За рішенням уряду та Міністерства освіти 30 серпня 1959 року Костринська семирічна школа була переведена на восьмирічний строк навчання.

Новий відлік часу для дітей села Кострино розпочався 1 вересня 1967 року, тому що свято Першого дзвоника школярі Костринської восьмирічки зустріли у новій будові. До їх послуг стали великий спортивний зал, біологічний, хімічний, фізичний кабінети та кабінет російської й української мов. Під безпосереднім керівництвом директорів Сакулич М. І., Яхнюк Н. Я. педагоги школи удосконалювали свою професійну майстерність, широко знайомилися із здобутками вчителів-новаторів, сміливо впроваджували у свою педагогічну практику нові типи уроків, урізноманітнювали форми позакласної роботи.

У 1988 році за рішенням Міністерства освіти УРСР Костринська восьмирічна школа була перейменована на Костринську неповну середню школу з дев’ятирічним строком навчання. Директором призначена Ласлофі О.П. До цього часу пройшла повна комплектація школи педагогічними кадрами. Тут працювали кваліфіковані вчителі, які вміло організовували навчально-виховний процес, розвиваючи пізнавальні можливості учнів, дбаючи про їх фізичний та духовний розвиток.

У 2000 році з ініціативи директора школи Ласлофі О.П. та вчительського колективу на базі Костринської ЗОШ І-ІІ ступенів відкрито загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

У 2012 році Костринську ЗОШ І-ІІІ ступенів реорганізовано у Костринську загальноосвітню спеціалізовану школу-інтернат ІІ-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням окремих предметів, директором якої стає Яцуга Олександра Василівна. Якісний показник навчання для 84 учнів 5-11 класів забезпечують 17 педагогів: 5 педагогів вищої категорії, 3 – І категорії, 5 – ІІ категорії, 4 – спеціалісти, 1 вчитель-методист, 2 мають звання «старший вчитель». У навчальному закладі діють 4 шкільні методичні об’єднання: вчителів суспільно-гуманітарного, художньо-естетичного, природничо-математичного циклу та класних керівників. Педагогічний колектив закладу працює над проблемним питанням «Компетентнісна спрямованість навчально-виховного процесу та підвищення якості знань учнів в умовах реформування та гуманізації освіти».

Два комп’ютерні класи дають змогу використовувати нові методи та форми організації навчального-виховного процесу та забезпечувати якісні освітні послуги. З 8 класу впроваджено поглиблене вивчення української мови та літератури, а школа ІІІ ступеня працює за спортивним профілем. На базі закладу діють спортивні секції та гуртки з гандболу, футболу та лижної підготовки. Понад 50 % учнів беруть участь у різних спортивних змаганнях, спартакіадах, у яких неодноразово займають призові місця.

Життя триває, воно є творцем нашої історії. Удосконалюються форми і методи роботи вчителів, оновлюється зміст освіти. Але ніщо не може стерти з пам’яті односельчан роки, проведені в стінах рідної школи, забути тих, хто сіяв добре, розумне, вічне у серця своїх вихованців.

Герб

/Files/images/shkola/герб .jpg

Девіз

Максимум старань,мінімум ліні.

Все це допоможе бути на вершині.

Кiлькiсть переглядiв: 983