/Files/images/1331873229_teachernews_changed.jpg Чільне місце у вихованні дитини завжди відводилося сім’ї, а тому співпраця з батьками має кілька стратегічних напрямків:

I. Психолого-педагогічна просвіта батьків (на засіданнях батьківського всеобучу адміністрація школи, вчителі, шкільний психолог, представники правоохоронних органів, лікарі спрямовують батьків на необхідність створення оптимальних умов для збереження життя і здоров’я дітей, формування гуманних стосунків з дітьми , попередження насильства в сім'ї, проводяться загальношкільні батьківські конференція, де піднімаються питання відношень , взаєморозуміння батьків та дітей, ранньої агресії серед дітей та підлітків; піднімаються питання про те, як впливають відносини в сім’ї на фізичне та психічне здоров’я дитини.

II. Організація діяльності батьківського комітету школи.

III. Участь представників батьківської громади в діяльності ради школи, ради профілактики правопорушень, що сприяє підвищенню авторитету батьків серед учнів та педагогів школи;

IV. Індивідуальна робота з батьками учнів, які потребують посиленої педагогічної уваги через такі засоби впливу як рада профілактики правопорушень, педагогічний консиліум, індивідуальна бесіда з представниками адміністрації, індивідуальна бесіда та корекційна діяльність психолога. Проведення фестивалю сімейної творчості, де приймають участь талановиті батьки та діти.

Система виховної роботи школи складається на основі взаємодії школи, батьків і вчителів

/Files/images/u.jpg

/Files/images/Єдність батьків та вчителів у війної особистості.jpg

/Files/images/15.jpg

/Files/images/22-2-.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 709